Kniha The prophecy of angels - informace ZDE

Kniha se zatím píše. Zatím sem budu dávat charaktery a informace.

Životopis B. Regan

29. prosince 2011 v 21:07 | Maky Shanigan |  Bridget Regan
Americká herečka Bridget Regan se narodila 3.1.1982 v Carlsbadu (okres San Diego, Kalifornie) do rodiny pojišťovacího agenta Jima, učitelky Cathy a jejich první dcery Erin. Její zájem o herectví se objevil asi ve věku pěti let, přibližně v době, kdy přesně rok odmítala nosit jinou obuv než své bílé kovbojské boty.

S pomocí milujících rodičů se přidala k místnímu divadlu a už v šesti letech si zahrála svou první veřejnou roli v představení "The Wizard of Oz" v divadle La Paloma v Encinitas. Jako studentka San Dieguito High School Academy absolvovala několik hereckých stáží pořádaných uznávaným divadelním spolkem La Jolla Playhouse. Až tyto náročné prázdninové pobyty jí utvrdily v názoru, že se stane profesionální herečkou.

Po vystudování herectví na Univerzitě Severní Karoliny se přestěhovala do New Yorku, kde vystřídala různá zaměstnání (chůva, číšnice) a navštívila bezpočet pohovorů, kde ovšem pro svou výšku 175cm nedostávala role křehkých žen, typické pro herečky jejího věku a vzezření. Nakonec se však dočkala menších rolí v několika seriálech (například ZÁKON A POŘÁDEK: ZLOČINNÉ ÚMYSLY, SIX DIGREES, THE BLACK DONNELLYS) a filmech (BLINDERS, THE BABYSITTERS, SEX AND THE CITY).

Zlom v její kariéře přišel až při druhém pohovoru na roli zpovědnice Kahlan Amnell v seriálu LEGEND OF THE SEEKER. Tuto roli dostala zároveň s týdnem času na sbalení svých věcí a sbírky bot pro cestu na Nový Zéland, kde se seriál natáčel a kde kromě natáčení mohla provozovat i svoje záliby - jízdu na koni a surfování. Teprve jako představitelka Kahlan se dostala do širšího diváckého povědomí a svou roli si podle svých slov kvůli jejímu silnému, ale zároveň citlivému charakteru, a kvůli epičnosti celého seriálu, zamilovala.

Jejími nejlepšími přáteli zůstávají herečtí kolegové z LOTS Craig Horner a Tabrett Bethell.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama