Kniha The prophecy of angels - informace ZDE

Kniha se zatím píše. Zatím sem budu dávat charaktery a informace.

Životopis - T. Bethell

29. prosince 2011 v 21:21 | Maky Shanigan |  Tabrett Bethell
Datum narození:
Květen 1982, Sydney, New South Wales, Austrálie
Výška:
5 '8 "(1,73 m)

Biografie:
Tabrett Bethell je talentovaná australská filmařka, modelka a herečka divadla. Před svou hereckou kariéru dělala roztleskávačku Sharks NRL (National Rugby League) Cronulla. Byla také předlohou modelkou agentury Chadwick v Austrálii. Bethell studovala na špičkové Australia's Leading Film and TV School Screenwise. Začala svou hereckou kariéru v roce 2009, kde hrála Mord'Sithu jménem Cara v sérii, "Legend of the Seeker" (2008). Poté, co série byla zrušena v roce 2010, hrála v australském thrilleru Clinic (2010/II). Dostala dvě hlavní role ve filmech a jednu v australském televizním seriálu "Policajti LAC" (2010).
V roce 2011, Tabrett hraje v televizním seriálu "Poe" jako Sarah, múzu slavného spisovatele Edgara Allana Poea.

Zajímavosti:
Rty, maličkosti, Absolvent na Screenwise Film & TV School v Sydney Austrálie, modelka pro Chadwick agentury, její jméno znamená "Celebration", není na žádné sociální síti jako Twitter nebo Facebook, její oči jsou zelené, její vlasy jsou hnědé.
Je pojmenovaná po ulici v Sydney, "Tabrett Street", tak to skončilo, když se její rodiče nedohodli jak ji pojmenovat, ještě v nemocnici (matka chtěla "Siobhan," a její otec chtěl, "Murray"). Její otec šel na procházku, viděl název ulice, a vrátil se do nemocnice a matka řekla: "Ano, to je ono!".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama