Kniha The prophecy of angels - informace ZDE

Kniha se zatím píše. Zatím sem budu dávat charaktery a informace.

1. kapitola - Osudové setkání

3. dubna 2012 v 21:07 | Maky Shanigan |  parts
Tak tady máme první kapitolu slibovaného The PORPHECY of angels. Děj se odehrává v Kalifornském městečku Encinitas. Je o dívce Elizabeth Greenové. Proplouvá každodenním životem bez zápalu. Učí se bojové umění, šerm, jezdívala na koni, každý den chodí běhat. Co z toho, když ale nemá žádnou rodinu? Otce nezná a matka je pořád pryč. Její nejlepší kamarádka Lili a její mazlíčci vlčáci Anubis a Ra jsou tu ale vždy pro ní. Má je ráda nade vše. Co se ale stane v den Eliiných 17. narozenin? Dozví se o svém původu? Ochráí Lili před nebezpečím? To se dozvíte, až si přečtete tuhle dlouhatánskou povídku, co sem budu postupně přidávat. :) Tak mi trošku pomožte a prosím o komentíky.Otevřela jsem oči do ostré sluneční záře a uviděla půlnočně modrá nebesa své postele. Přesně za deset vteřin zazvonil budík. Usmála jsem se. Za zvuků moře, zpoza otevřených dvěří na balkon, jsem vstala a šla do koupelny. Dala jsem si vlažnou sprchu na probrání a přemýšlela u mytí. Nikdy jsem nezaspala. Vždy jsem totiž uměla vstát přesně, kdy jsem chtěla. Po sprše a vyčištění zubů jsem si svázala vlasy do culíku a vyšla z koupelny. Okamžitě okolo mě začali pobíhat moji dva krasavci. Vlčáci Anubis a Ra.
,,No jo psiska," usmála jsem se. ,,Jen se obleču a půjdem si zaběhat." Vešla jsem do šatny a hodila na sebe tílko a kraťasy. Když jsem vyšla ze šatny, moji pejsci poslušně seděli a čekali na mě. Ale okamžitě, když jsem vzala vodítka, vyběhli a začali štěkat jako pominutý.
Vyběhla jsem ze zadních dvěři a běžela dolů na pláž. Oddychla jsem si. Nikdo tu nebyl. Ráda běhám, když jsem sama. Začala jsem pomalu běhat velká kolečka po pláži a Anubis a Ra dováděli u vody, občas se ke mně přidali. Už jsem nemohla a tak jsem se posadila na kámen a chvilku se protahovala, když tu se odněkud ozval dusot kopyt. Okamžitě jsem se rozeběhla za zvukem a za zatáčkou uviděla dva krásné kluky, jednoho staršího a jednoho mladšího, na dvou nádherných koních. Starší jel na Fríském hřebci a mladší na Haflingovi. Měli na sobě plavky. Jezdili do kola a se smíchem na sebe pokřikovali. Najednou se otočili a vběhli do vody, až všude kolem stříkala voda.
,,To je nádhera. Ty kluky přece neznáme. Kdo je to?" se zájmem jsme se s pejsky koukali na oba kluky, bratry nejspíše. ,,Nikdo v okolí přece koně nemá nebo jo? No nic, pejsánci. Poběžíme dál." povídala jsem už za běhu. Když jsem byla zhruba v úrovni otisků kopyt v písku, otočila jsem se na Anubise a Ra'a, jestli za mnou běží. Uslyšela jsem cákání, ale už bylo pozdě zastavit. Narazila jsem do betonu, nebo mi to alespoň tak připadalo, a než jsem se nadála, seděla jsem rozpláclá na zemi, ani jsem nevěděl jak.
,,Do háje," nadávala jsem. ,,To si snad někdo dělá srandu."
,,Jsi v pořádku?" ozval se nádherný hlas odněkud shora.
Podívala jsem se za hlasem a nade mnou seděl na koni ten starší kluk.
,,Vypadám snad v pohodě?" vztekala jsem se. ,,To neumíš čučet na cestu?" zvedala jsem se a on seskočil. Galantně mi podal ruku. Asi tak nanosekundu jsem přemýšlela a pak jsem se chytla. Postavil mě na nohy jedním švihem. Okamžitě ke mně přiběhli Anubis a Ra se šíleným štěkoteam a vrčeli.
Kluk zvedl ruce a začal ustupovat, ve tváři překvapený výraz.
,,Hej, psiska, sakra klid a sednout." obořila jsem se na ně. Hned si způsobně sedli a zvědavě si nás prohlíželi.
,,Jak se vůbec jmenuješ?" zeptala jsem se už o něco mírněji.
Usmál se: ,,Jsem Jakob, ale všichni mi říkají Jake. Tohle," ukázal na kluka vedle sebe (sakra, ani jsem si nevšimla že dorazil) ,,je můj brácha Daniel." Já už jsem ale neposlouchala a okouzleně zírala na toho frísáka. Jake sledoval můj pohled a usmál se, když viděl, kam směřuje.
,,Tohle, je můj krasavec Flash. Je nádhernej, že jo." Já přikývla a pomalu jsem se ke koni blížila. Jemně mi strčil čumák do dlaně a něžně zafrkal. Okouzleně jsem ho hladila. Ozvalo se uražené zařechtání. Jak se hlasitě zasmál.
,,Tenhle urážlivec mrňavej se jmenuje Forest. A když ho nepohladíš, tak se asi zblázní." se smíchem plácal Flashe po krku.
Podívala jsem se na Foresta a usmála se. ,,Teda ty si ale taky krásnej koník Foreste." hladila jsem ho po čumáku.
Po chvilce hlazení jsem si zděšeně něco uvědomila a zvedla jsem prudce hlavu.
,,Kolik je hodin?" Jake se zmateně podíval na hodinky na zápěstí. ,,Je za pět sedm. Něco se děje?"
,,Jo, sakra, kruciš......"volala jsem už v plném běhu. ,,Jdu pozdě. Musím jít sorry." Tryskem jsem doběhla domů, Anubis a Ra za mnou. Shodila jsem oblečení, rychle se umyla, naházela na sebe uniformu do školy, namalovala se a seběhla dolů. Tam jsem popadla oběd a klíčky od auta spolu s taškou a běžela do garáže. Naseld ajsem do své krásky Audi R8, zabouchla dveře a na plný plyn se rozjela k Lili domů. Už netrpělivě přešlapovala u silnice. Smykem jsem zabrzdila.
,,Kdes tak dlouho sakr?" ptala se Lili, hned jak nasedla. ,,Čekám, tu nejmíň deset minut." ohradila se dotčeně.
,,Sorry, zdržela jsem se při běhání. Potkala jsem jednoho kluka, Jaka. Může být tak maximal o rok starší než my." rozplývala jsem se. ,,Je krásnej a jeho brácha Daniel taky není k zahození."
V tu chvíli jsme přijeli před školu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne Anne | Web | 5. dubna 2012 v 16:58 | Reagovat

vypadá to zajímavě, píšeš pěkně;)

2 Ellie Ellie | Web | 7. dubna 2012 v 13:24 | Reagovat

achjo..spam..povol prosím..,)

3 Zdenča - SB Zdenča - SB | Web | 8. dubna 2012 v 18:58 | Reagovat

přeju veselé Velikonoce:) a přidala jsem něco na blog,tak když budeš mít čas zastav se:)

PS:moc pěkný příběh!!:)

4 Aleonor Aleonor | E-mail | Web | 10. dubna 2012 v 20:46 | Reagovat

Sem tam nějaká hrubka :P , ale jinak hezký ;)

5 Little Blonde Little Blonde | E-mail | Web | 17. dubna 2012 v 18:23 | Reagovat

Perfektní...:) Kdy bude další díl? :D

6 Ajka Ajka | Web | 23. dubna 2012 v 21:59 | Reagovat

Takovej useknutej konec...:D To nám nedělej!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama