Kniha The prophecy of angels - informace ZDE

Kniha se zatím píše. Zatím sem budu dávat charaktery a informace.

Září 2012

Nový blog

28. září 2012 v 17:40 | Maky Shanigan |  Diary
Tak nový blog už běží. Buďte prosím schovívavý, protože na něm dělám teprve od úterý, ale myslím, že se mi docela povedl. Design je teprve zavádějící, už se pracuje na jiném. Hned v úvodu najeďte do rubriky The prophecy, protože jsem přidala první kapitolu, začátek jsem dávala sem, ale tam už jsem jí prodloužila... Kapitol už mám napsaných 13, ale musím je dávat postupně.
Mimochodem se také na blogu věnuji seriálům a filmům, ale ne jako tady. V průběhu času se budu snažit, abych vás každý týden seznámila s alespoň jedním seriálem a nějakými těmi filmy.
Také jsem se začala věnovat škole. Když někdo bude chtít pomoct, tak zaskočte do rubriky Do you need help with school? a napište, co budete potřebovat.Později budu přidávat i předměty, se kterými mohu úspěšně pomoci a nějaké i ty rady, kam třeba na střední nebo vysokou školu, když budete někdo chtít pomoci.
Později budu i dávat ankety, s žádostí, abyste mi pomohli, co ještě na blogu budete chtít...
Doufám, že se vám blog bude líbit, a tentokrát se mu budu snažit opravdu věnovat...
Tak zatím a určitě mě navštivte...

Maky Shanigan

Klick na obrázek =)

BOHUŽEL.....

25. září 2012 v 11:07 | Maky Shanigan |  Diary
Tak lidi, bohužel se omlouvám, ale budu tenhle blog muset zrušit. Tak nějak nemám už chuť sem chodit... Všechny SB, kteří budou chtít ke mně nadále patřit, i když o tom pochybuji, když jsem tady tak dlouho nebyla, tak se přesouvám na jiný blog, který mě bude bavit... Až bude trochu v provozu, ještě se tady ukážu a napíšu přesměrovačku..,. :)
Je mi to líto... Zatím se loučím... pa!!! :( :'(