Kniha The prophecy of angels - informace ZDE

Kniha se zatím píše. Zatím sem budu dávat charaktery a informace.

Téma týdne

Čím je vlastně zrcadlo...??

29. února 2012 v 8:12 | Maky Shanigan
Čím je vlastně zrcadlo?
-Často se uvádí, že se neodráží v zrcadle upíři. V některých případech se dokonce uvádí, že se upíár svého odrazu v zrcadle bojí. Malým dětem proto byla vkládána do postýlek malá zrcátka na ochranu.
-Také se věří, že zrcadla jsou odrazem vlastní duše. Prastaří indiáni dokonce věřili, že zrcadlo vám může ukrást vaši duši. Že se uvězníte v zrcadle.
-Jiní zase věřili, že je to průchod do jiné dimenze. Znáte te pocit, když se dívate do zrcalda a díváte se upřeně sami sobě do oči, když tu najednou pohne váš odraz hlavou nebo rukou? Já ano... Ale jde spíš jen o pocit.. :)
-Také pověra, že se někdo v zrcadle nevidí mohla vzniknout i jako důsledek specifické psychické poruchy - negativní heautoskopie, při níž člověk nevidí svůj obraz v zrcadle.

Tak co myslíte vy??

Kdyby nebylo KDYBY

15. února 2012 v 19:51 | Maky Shanigan
Každý z nás si občas položí otázku: ,,Co by se stalo, kdybych to neudělal takhle, ale jinak?" Já sama si tohle říkám hodně často. Na příkladech jako tyto: Co kdybych nešla na tuhle střední, ale tam kam jsem původně chtěla? nebo Co by se stalo, kdybych byla hnusná na někoho, koho mám ráda? Paradox je, že každé naše rozhodnutí se větví do dalších rozhodnutí a ty zase do dalších. Kdyby existovali alternativní reality jako ve Stargate, pro mojí osobu by existovalo už asi tak 10 000 000 realit. Kdybych někdy mohla zkusit, co by se dělo, když bych si vybrala jinou možnost, šla bych do toho. Určitě by to bylo zajímavé. Chtěla bych se taky vidět v budoucnosti. Jakou budu mít práci, jak budu vypadat, jakýho budu mít manžela a děti. Jaký bude vůbec svět? Hodně lidí by si to přálo vědět, ale smůla je, že se to dozvíme, až nastane ten čas. Škoda. Chtěla bych se dozvědět hodně věcí... Co vy?

Zoufalství???

4. února 2012 v 16:27 | Maky Shanigan
Zoufalství? Kdo je tady víc zoufalej než já ať se přihlásí? Takhle se jako koukám na seriály, pár jich mám rozsledovaných. Když mi teda zručili megavideo, koukala jsem přez videobb a videoZer. Ty se zrušili taky. Tak jsem koukala na VideoWEED a to zrušili najdenou ze včerejška na dnešek taky. Tak jsem začala koukat na Gorrilavid. Doufám, že to nezruší taky. Mám teda potom v záloze ještě jeden přehrávač, ale to už mě asi hrábne. A jestli zruší i youtube, tak jsem totálně v prd... a můžu se jít zahrabat. Jako co pak má člověk dělat, když se o víkendu nudí? Čumět do stropu? Ne má si asi jít koupit dvd nějakýho filmu a koukat se na to. Já mám na tyhle píč..... jeden názor. Kdyby nebyly dvdéčka a cdéčka tak drahý, tak by si to lidi možná ani nestahovali ale kupovali. Oni si to vlastně dělaj sami, že to stahujeme... Ale já o tom už radši psát nebudu, protože bych napsala román. :) No nic...Jakej máte názor vy? A co říkáte na to, že by se měli začít platit sociální sítě?

Maky Shanigan

Facebook vs Realita

25. ledna 2012 v 7:58 | Maky Shanigan
Takže...Zas problém, jak začít!! No, každý si myslí, že na facebooku jsou všichni kamarádi, že ten úžasnej kluk, co na fotkách vypadá úplně jako Justin Bieber je opravdu přesně takový, jak píše a jak vypadá na fotkách. Ale je to vůbec pravda? Třeba je na druhý straně chatu nějaký starý a úchylný pedofil, co rád balí holky na facebooku a pak si s nima dá rande. Ale co se stane pak? Někde vás znásilní a vy si budete říkat: "Že já blbá jsem si tam dávala ty fotky a dávala si lidi co neznám do přátel." Nikdy se z toho už ta dívčina nevzpamatuje. Maslím si, že facebook je špatný, ale musím se přiznat, že i já mám face. Ale alespoň si nedávám do přátel lidi co neznám.Názorná ukázky ve videu:

Pomsta bude SLADKÁ!!

11. ledna 2012 v 8:35 | Maky Shanigan
Jak začít... chmmm :) Když jsem ještě byla na základce, byla tam jedna holka. Byly jsme na prvním stupni nej kámošky. Pak ale přišla jedna holk, co si myslela, že může všechno. Naše přátelství se rozpadlo a moje EX BF se najednou stala její nejlepší kámoška. Byla jsem naštvaná, ale co se dalo dělat. Stala jsem se terčem posměchu, strkání a drbů. K mojí mamce se dokonce doneslo, že kradu v obchodě a spím s každým klukem. Naštěstí tomu nevěřila. Jednou, když jsme byly v deváté třídě, potkala jsem je na chodbě cestou do třídy. Něčemu se chichotaly a pak se ke mně rozešly. Ta sv**ě, co k nám nastoupila později, mi chtěla podkopnout nohy. V tu chvíli jsem se konečně rozhodla. Nenechám to tak. Teď jdu na řadu já a moje pomsta bude SLADKÁ!! Té kr**ě jsem podkopla nohy a ona spadla na zem a měla naražený koleno. Pak se na mě vrhla moje EX BF a začala mě fackovat a tahat za vlasy. To mě naštvalo ještě víc a zároveň ohromilo. Začala jsem na ní řvát různé věci a dala jí pěstí. Rozsekla jsem jí ret. Dostala jsem sice napomenutí od třídní, protože slečinky si nakráčely stěžovat, ale já byla v duchu spokojená a jen se smála. Už mě neotravovaly a držely se ode mně radši dál.
 
 

Reklama